?>
Canli      روز 100      سایت نوید      فال ابجد      دیدگاه روز      زندگی لوکس      -      روز ۱۰۰      ساناخبر      روانشناسی      اخبار اقتصادی      -      گلی شی      ویپ چی      روز ۱۰۰      هفت ستاره      سینما برتر      -      -      قیمت روز      بلوک سبک      -      قرص تاخیری      آموزش تعمیرات موبایل      *      +      -      *      +      استخر پیش ساخته      تراست ولت      ردیاب موتور      *      صرافی تتر      بروکر فارکس      +      خرید کتاب تاپ ناچ      +      *      تحلیل اتریوم      -      فیلم هندی      *      -      -      .      +      -      +      -      /      حواله وسترن یونیون      کربنات کلسیم      خرید ماینر      -      دکتر زنان مشهد      خرید لایسنس نود 32      کسب درآمد      خرید رپورتاژ      فروش آنتی ویروس      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
 Rondbaz Rondbaz .

Rondbaz

يكصد و شصتمين سايت 5G در تولد 16 سالگي ايرانسل

اين روز ها مردم در سراسر جهان نياز به اينترنت دارند و دولت ها هم نياز هاي اينترنت را با كمك شركت ها رفع مي كند.اين روز ها ديگر بر كسي پوشيده نيست  كه اينترنت در دنياي مدرن حرف اول را مي زند با كمك اينترنت بسياري از مشكل ها حل مي شود.اين روز ها ديگر اينترنت نسل پنجم هم در بسياري از كشور ها جهان در حال اجرا است و در ايران هم ايرانسل به تازگي از اين فناوري رونمايي كرده است. ايرانسل كه در سال هاي اخير هميشه با اينترنت بسيار خوب و با كيفيتي كه به مردم داده است شناخته شده است و در بسياري از موارد حتي سرعت دانلود خط هاي ايرانسل بسيار بهتر از بقيه اپراتور ها است. ايرانسل در تلاش است كه در ادامه فعاليتش بتواند خدمات بسيار جذابي را به مردم در سراسر كشور بدهد تا بتواند كه در رقابت با  اپراتور ها ديگر بهترين عملكرد را داشته باشد 

16 سال از روزهاي پرتلاطمي كه براي خريد سيم كارت هاي دائمي همراه اول موانع زيادي وجود داشت ميگذرد، روزهايي كه يادآور صف هاي طولاني و خسته كننده اي بود كه دولت را بر آن داشت تا با تشكيل يك شركت خدمات ارتباطي جديد موافقت كند. به دنبال اين تصميم شركت" ام تي ان ايرانسل "در مزايده اپراتور دوم تلفن همراه در كشور بعد از تصويب قانون اجازه اجراي موافقت نامه پروانه شبكه و خدمات ارتباطات سيار توسط مجلس شوراي اسلامي و شوراي نگهبان برنده شد و خيلي زود مراحل راه اندازي و توسعه شبكه را شروع كرد. سپس در 29 مهرماه 1385، در بازه زماني كوتاهي بعد از راه اندازي شركت، شبكه تلفن همراه ايرانسل، به طور رسمي در شهر هاي تهران، مشهد و تبريز شروع به كار كرد و سيم كارت اعتباري در اختيار علاقمندان قرار گرفت.  

 

اپراتور ايرانسل خيلي زود توانست به مدد متخصصان مجرب داخلي و خارجي، مشتركان زيادي را به خود جلب كند و سهم قابل توجهي از بازار تلفن همراه كشور را از آن خود كند. ارائه خدماتي خاص و متمايز در سطح كيفيت جهاني مانند ارائه نسل 2.75 تلفن همراه با ويژگي استفاده از اينترنت همراه، براي نخستين بار ايرانسل را به يكي از پرطرفدارترين اپراتورهاي موجود در كشور بدل ساخت.

 

البته شتاب چشمگير ايرانسل براي ارائه خدمات در طول اين سالها همواره قابل ملاحظه و متفاوت بود كه از آن جمله مي توان به ارائه اينترنت ثابت بي سيم ( Wimax )، اينترنت پر سرعت ثابت ( TD- LTE)، اينترنت پر سرعت نسل 3G  را اشاره كرد. علاوه بر اين اپراتور ايرانسل بعد از 93  كه توانست اينترنت پرسرعت 4G/LTE  را در اختيار مشتركين خود قرار دهد، به عنوان ارائه كننده جديدترين فناوري هاي جهاني در ايران، گام هاي مهم و تاثير گذاري در اين زمينه برداشته است كه از آن جمله مي توان به ارائه اينترنت  5G با ركورد داري سرعت در ايران ( 3.909 گيگابايت بر ثانيه ) و بيشترين تعداد سايت نسل پنجم اشاره كرد كه  رونمايي از يكصد و شصتمين سايت نسل پنجم، همزمان با شانزدهمين سالروز تاسيس شبكه تلفن همراه در كشور خبر ساز شد.

 

در طول اجراي اين پروژه شهرهاي تهران، مشهد، تبريز، اهواز، ايلام، آمل، بندر انزلي، قم، شيراز، بندر عباس، خرم آباد، رشت، زاهدان، ساري، سنندج، اروميه، كرج، گرگان و كيش تحت پوشش اينترنت نسل پنجم قرار گرفته اند و ايرانسل درصدد است تا براي راه اندازي سايت هاي  5G در شهرهاي ديگر ايران تلاش كند. علاوه بر اين ايرانسل بهره برداري از فناوري " موج ميليمتري"  را در توسعه شبكه نسل پنجم، در برنامه قرار داده است كه با استفاده از اين فناوري، امكان پوشش شبكه در مراكز اداري، تجاري و فضاهاي بسته، با سرعتي بالاتر از قبل فراهم خواهد شد.

 

در اينجا تصميم داريم به مناسبت شانزدهمين سالروز تاسيس اين اپراتور نگاهي بسيار كوتاه به فعاليت ها، خدمات و محصولات چشمگير اين اپراتور در طول سالها فعاليت بيندازيم:

بر اساس آخرين گزارش سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در سه ماهه اول سال 1401 ايرانسل تقريبا سهم 43 درصدي ( 42.932 ) را در بازار ايران از آن خود كرده است. اين اپراتور به عنوان اپراتور پيشتاز در توسعه اينترنت در كشور، هم اكنون بيش از 61 ميليون مشترك فعال در شبكه تلفن همراه دارد كه از اين تعداد، بيش از 43 ميليون مشترك مصرف كننده ديتا هستند، در شبكه اينترنت ثابت نيز ايرانسل نزديك به 750 هزار مشترك فعال دارد. پوشش جمعيتي شبكه 4G  ايرانسل به 82.5 درصد، پوشش جمعيتي شبكه 3G  به 91.76 درصد و پوشش شبكه 2G به 90.27 درصد مي رسد. سرعت دانلود شبكه براي كاربران ايرانسل نيز در حدود 12 مگابيت ثانيه است كه با روند رشد مصرف ديتا در شبكه ايرانسل، مصرف روزانه ديتا به نزديك به 20 پتابايت افزايش مي يابد. علاوه بر اين مصرف ديتا در 6 ماهه نخست سال 1401 نسبت به مدت مشابه سال، به رشد 25 درصدي رسيده و در دوره 12 ماهه منتهي به شهريور 1401 بيش از سي درصد بوده است.

 

البته ايرانسل علاوه بر ارائه جديد ترين فناوري هاي روز دنيا، هيچ وقت از توسعه زير ساخت هاي اقتصاد ديجيتال غافل نبوده و گام هاي مهم و اساسي در پروژه توسعه پوشش ارتباطي و دسترسي به اينترنت پر سرعت در مناطق روستايي برداشته است كه از آن جمله مي توان  به دسترسي 514 روستا و جمعيتي در حدود 135 هزار و 48 نفر به اينترنت پرسرعت ايرانسل اشاره كرد. تلاش بي وقفه اولين و بزرگترين اپراتور ديجيتال در كشور براي دسترسي مردم ساكن روستاهاي بالاي 20 خانوار كشور به اينترنت ملي اطلاعات و اينترنت پر سرعت به خصوص در استان هاي سيستان و بلوچستان و هرمزگان و كهگيلويه و بوير احمد قابل توجه بوده و سهم مهمي در راه اندازي ارتباطات روستايي بازي مي كند.

 

اپراتور ايرانسل در راستاي توسعه زيست بوم فناوري اطلاعات و ارتباطات و با هدف رشد اقتصاد ديجيتال در كشور، در طول اين سالها محصولات، خدمات و پلتفرم هاي ديجيتال گوناگوني را ارائه نموده است كه از آن جمله مي توان به كيف پول ديجيتال ايرانسل با عنوان جيب جت اشاره كرد كه با قابليت Open Loop، امكان بهره برداري آنلاين و آفلاين خدمات خود را به كاربران عرضه مي كند كه شامل قابليت هايي مانند: واريز پول، خريد، پرداخت از طريق كد QR و امكان جابجايي وجوه بين كاربران را فراهم نموده است. يلو ادوايز، يلو هاب و يلو نام نيز پلتفرم هاي ديگر ديجيتال ايرانسل مي باشند كه به ترتيب سامانه تبليغات ديجيتال ايرانسل، سامانه مديريت و تبادل API و سامانه احراز هويت و امضاي ديجيتال ايرانسل مي باشند.

 

اپليكيشن لنز نيز كه به صورت تخصصي به ارائه محتواي تصويري ايرانسل مي پردازد با بيش از 3.2 ميليون كاربر، جزء برترين سامانه هاي ارائه محتواي تصويري، به ويژه در حوزه ورزش مي باشد. دانا و دانا پلاس نيز سامانه هاي آموزشي و برگزاري جلسات به صورت آنلاين مي باشد كه در دوران همه گيري كرونا كمك قابل توجهي به كسب و كارها براي برگزاري كلاس هاي آموزشي نمود و توانست تعداد كاربران خود را به 1.7 ميليون كاربر افزايش دهد.

علاوه بر آنچه كه بيان شد شركت ويستا و شركت ويستا مديا كه در زمينه سرمايه گذاري در شركت هاي دانش بنيان و نيز سرمايه گذاري در حوزه توليد محتواي چند رسانه اي از رشد و توسعه كسب و كارهاي ديجيتال حمايت مي كنند يكي ديگر از نمونه هاي بسيار موفق خدمات ايرانسل مي باشد.

 

خدمت رساني ايرانسل به موارد بيان شده خلاصه نشده و اين اپراتور تلاش نموده تا در كنار ارائه خدمات ارتباطي و گسترش مناطق تحت پوشش، با انجام فعاليت هاي گسترده اي از جمله كاهش رد پاي كربن، احداث و بازسازي مدارس، اهداي بسته هاي اينترنت رايگان، توسعه نخستين مركز ارتباط با مشتريان ويژه ناشنوايان، حمايت از شركت هاي دانش بنيان و كسب و كارهاي نوپا و... به مشتركين خود و آحاد جامعه خدمت رساني كند.

بر اساس اعلام نتايج مالي در دست حسابرسي، ايرانسل از ابتداي فعاليت خود تا پايان شهريور 1401 معادل 665 هزار ميليارد ريال پرداخت مستقيم و غير مستقيم به دولت داشته و ميزان سرمايه گذاري انجام شده در ايرانسل، از ابتداي فعاليت تا پايان شهريور 1401، بالغ بر 9 ميليارد دلار مي باشد.

 

در حال حاضر اپراتور ايرانسل با 54 مركز خدمات در سراسر كشور، توسعه فروش انواع سيم كارت دائمي ايرانسل و سيم كارت اعتباري ايرانسل بر روي پلتفرم هاي پر مخاطب، راه اندازي و توسعه سامانه مديريت موجودي محصولات براي تمامي نمايندگان فروش و توزيع كنندگان، راه اندازي سامانه محاسبه و پرداخت آني كميسيون خدمات به نقاط فروش، راه اندازي و توسعه سامانه تحويل سريع محصول به مشتريان در بازه زماني كمتر از دو ساعت در 14 شهر كشور، اجراي برنامه تامين سيم كارت از تامين سيم كارت از طريق توليد كنندگان داخلي و بومي و تامين 100 درصدي سفارشات بلند مدت از اين تامين كنندگان و نيز توسعه دفاتر فروش منطقه اي و انبار فعال به  17 مركز استان در كل كشور و ... تلاش نموده تا امكان دسترسي راحت و سريع مشتركين به خدمات فروش و پس از فروش را در مناطق شهري و نقاط استراتژيك كشور افزايش دهد.

 

در حوزه فرايند داخلي نيز اين اپراتور با حضور گسترده و منظم در نمايشگاه هاي كار دانشگاه هاي معتبر و جذب نخبگان برتر از طريق مركز اشتغال ايرانسل و جذب نخبگان در حوزه هاي مرتبط با كسب و كار توانسته به عنوان يكي از اولين سازمان ها در ايران گام هاي موثري در راستاي رشد كسب و كار خود بردارد.

البته خدمات و محصولات ايرانسل به مواردي كه ذكر شد، خلاصه نشده و اين اپراتور مطالعه بر روي نسل ششم تلفن همراه يا 6G را از سال 99 با همكاري مراكز معتبر دانشگاهي و تاكيد بر بومي سازي اين فناوري آغاز نموده است. علاقمندان مي توانند براي كسب اطلاعات بيشتر به وب سايت اين اپراتور مراجعه نمايند.

 

 

منبع : سايت خريد و فروش سيم كارت رندباز

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۲۹:۰۴ توسط:اميررضا موضوع:

آيا دولت تصميم به رفع فيلتر پلتفرم هاي خارجي دارد؟

اين روز ها ديگر به كسي پوشيده نيست كه اينترنت و اپ هاي اجتماعي كه مردم در همه جاي دنيا از آنها استفاده مي كنند اين روز ها به خاطر دلايل امنيتي كه در يك ماه گذشته اتفاق افتاده است فيلتر شده اند و مردم دسترسي به اينترنت بين الملل و اپ هاي اجتماعي ندارند.در روز هاي گذشته بسياري از افراد بدون فيلتر شكن به واتس اپ وصل شده اند كه مردم اميدوار بوده اند كه دولت نسبت به برداشتن فيلتر شكن اقدام كرده است اما پس از ساعاتي سخنگوي وزرات ارتباط در اقدام به اين واكنش نشان داد و ان را اختلالي در فيلترينگ دانست و در ادامه به ادامه فيلترينگ  كه پر بر جاست  و مي ماند . اما بسياري از مرد م از اين اپ ها در امد دارند كه هم چنان اميدوارند كه دولت بتوتاند اين فيلتر ها را بردانند تا انها هم بتوانند كه كسب در امد در جامعه كنند 

هر چند كه اين گمان رفع فيلتر، تنها در حد امكان ارسال پيام متني در واتس اپ بود و به نظر نمي رسد هيچ دستوري از سوي مسئولان امر جهت رفع فيلتر واتس اپ صادر شده باشد و در شرايط فعلي اين پيام رسان خارجي نيز مانند باقي همتايان خود، به صورت فيلتر باقي خواهد ماند. البته چندي پيش وزير كشور در خصوص محدوديت هاي اعمال شده براي دسترسي به اينترنت بين المللي گفته بودند كه اگر ناآرامي ها تمام شود، اينترنت نيز به وضعيت قبل برمي گردد.

 

شايان ذكر است نخستين نشانه هاي فيلترينگ شبكه هاي اجتماعي مانند واتس اپ و اينستاگرام هيچ ربطي به نا آرامي هاي اخير نداشته و در زمان تصويب طرح صيانت نمايان شد. به گفته كارشناسان يكي از اهداف اصلي اجراي اين طرح فيلترينگ اينستاگرام است كه به واسطه شرايط پيش آمده ي اخير بخش هاي از طرح صيانت يعني فيلترينگ اينستاگرام و واتس اپ زودتر از موقع اجرا شد. البته با در نظر گرفتن اين موضوع كه اين دو پلتفرم خارجي در ايران مخالفان زيادي دارند، بعيد نيست كه كه با وجود چنين مخالفاني، سرنوشتي مشابه تلگرام نصيب آنها گردد.

 

نگاهي كوتاه به سوابق اپليكيشن هاي فيلتر شده در كشور نشان مي دهد كه تقريبا همه پلتفرم هاي پر كاربرد فيلتر شده در ايران تقريبا هيچ وقت از دايره فيلترينگ خارج نشدند. مانند فيلتر شدن تلگرام در دي ماه 96 كه تا كنون رفع فيلتر نشده است. البته تعداد معدودي از اين پلتفرم هاي فيلتر شده؛ بعدا بي سرو صدا از فيلترينگ بيرون آمدند. مانند وايبر كه در سال 93 فيلتر شد و بعد از اين كه تقريبا همه كاربرانش به تلگرام پيوستند اخيرا از فيلترينگ در آمد. هرچند كه به دنبال فيلترينگ هاي هفته هاي اخير، دوباره محدود شده است.

 

علاوه بر اين سوابق سه دولت اخير در فيلترينگ ( ياهو مسنجر سال 88، تلگرام در سال 96، اينستاگرام و واتس اپ در سال 1401 ) نشان مي دهد كه با وجود تعداد زياد كاربران اين پيام رسان ها، محدوديت هاي اعمال شده از سوي دولت غير قابل بازگشت مي باشد. مثلا تلگرام در زمان فيلتر شدن در حدود 40 ميليون كاربر داشت كه گفته ميشد 60 درصد ترافيك اينترنت كشور در آن زمان به اين پيام رسان اختصاص داشت. در حال حاضر نيز تقريبا نيمي از افراد جامعه از پيام رسان هايي مانند اينستاگرام و واتس اپ استفاده مي كنند كه البته جنبه درآمدزايي اين پلتفرم ها نيز بسيار مهم و قابل ملاحظه مي باشد. مثلا در اينستاگرام حدود 10 ميليون نفر به صورت مستقيم و 9 ميليون نفر به شكل غير مستقيم كسب درآمد مي كنند كه فيلترينگ دائمي آن مي تواند زندگي آنها را تحت تاثير قرار دهد.

 

بر اساس آمار رسمي مركز آمار ايران، حدود 11 ميليون نفر در سال گذشته از طريق شبكه هاي مجازي كسب درآمد كردند كه از اين تعداد حدود  9 ميليون نفر يعني معادل 83 درصد آنها از طريق اينستاگرام؛ نسبت به اين امر اقدام نمودند. به همين خاطر نقش پلتفرم اينستاگرام و واتس اپ در اشتغال زايي و كسب و درآمد بر كسي پوشيده نيست و فيلترينگ آنها مي تواند تاثير بسيار منفي و ضررهاي زيادي بر زندگي افراد تحميل كند.

 

شايان ذكر است؛ درامد قابل توجه اينفلوئنسرهاي اينساگرام را نبايد با درامد ناچيز برخي كسب و كارهاي خانگي مقايسه كرد. زيرا در حال حاضر در اينستاگرام افرادي با ارائه محصولات و خدمات مختلف، درآمد هاي معيشتي و حداقلي دارند و فيلترينگ شبكه هاي مجازي معاش شان را دچار مشكل مي سازد. علاوه بر اين قطعي و يا اختلال در اينترنت ضررهاي قابل توجهي به فعالان مالي و كسب و كارهاي آنلاين و شركت هاي برنامه نويسي كه با كشورهاي خارجي طرف قرارداد هستند وارد نموده است، به طوري كه بسياري از اين افراد مجبور به تعطيلي كارهاي خود شدند تا ضرر كمتري متحمل گردند.

 

به گفته كارشناسان در طي فيلترينگ 11 روزه اينستاگرام، حدود 400 هزار كسب و كار آنلاين ايراني دچار تزلزل شده و رو به نابودي مي روند. بر اساس گزارش نت بلاكس قطعي اينترنت در ايران در هر ساعت معادل يك و نيم ميليون دلار يا 45 ميليارد تومان زيان اقتصادي به كشور تحميل مي كند كه روزانه اين مبلغ حدود يك هزار ميليارد تومان به اقتصاد كلان كشور ضرر مي زند.

با توجه به اين كه درآمد نفتي ايران در يك سال گذشته معادل 10 هزار ميليارد تومان تخمين زده مي شود، مي توان گفت ضررهاي ناشي از قطعي اينترنت كه تقريبا از اول مهرماه 1401 به طور جدي در كشور اعمال شده است، معادل يك سال فروش نفت در كشور مي باشد.

 

تاثير اينترنت بر روي زندگي هاي مدرن امروزي، به قدري زياد و غير قابل انكار مي باشد كه قطعي يا اختلال اينترنت در روزهاي گذشته زندگي تعداد قابل توجهي از ايرانيان را با مشكلات و مسائل فراواني مواجه ساخته است. زيرا اقتصاد ديجيتال به عنوان يك بخش شناخته شده و موثر در اقتصاد كشور همواره به عنوان يكي از شعارهاي مطرح دولت بيان مي شده كه در عمل با فيلترينگ يكي از مهم ترين و پر درآمدزا ترين پلتفرم ها، نشان داد منافع اين بخش به هيچ وجه مورد حمايت دولت نمي باشد. قطعا با پشت سر گذاشتن اين تجربه، صاحبان كسب و كارهاي اينترنتي با دقت و ملاحظات بسيار بيشتري در چنين فضاهايي سرمايه گذاري مي كنند كه اين موضوع باعث كاهش سرمايه گذاري در فضاي اينترنت مي شود.

 

قابل ذكر است بعد از گذشت سي روز همچنان اينترنت اپراتورهاي همراه اول و ايرانسل و رايتل داراي محدوديت مي باشد.

 

در نهايت توجه به اين نكته نيز الزامي است كه اگر فيلترينگ اينستاگرام به عنوان يكي از مهمترين شبكه هاي مجازي كسب درآمد در ايران ادامه پيدا كند و يا براي هميشه اين موضوع دائمي گردد؛ قطعا كسب و كارهاي كوچك و نوپا در اين فضا، براي هميشه تعطيل خواهند شد و رقم ضرر كسب و كارهاي فعال ديگر بسيار قابل ملاحظه و در بعضي شرايط غير قابل جبران مي گردد. بنابراين بهتر است از سوي دولتمردان هر چه سريعتر راهكار مناسب و كاربردي براي شرايط كنوني ارائه گردد. زيرا از نظر كارشناسان اين حوزه، اگرچه مسئله امنيت بسيار مهم است ولي بايد براي قطع و وصل اينترنت ضوابط قانوني وجود داشته باشد تا هر موضوعي سبب قطع و وصل چندين روزه اينترنت نگردد.

 

 

منبع : سايت خريد و فروش سيم كارت رندباز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۵۵:۳۸ توسط:اميررضا موضوع:

شارژ اضطراري رايتل براي موقعيت هاي اورژانسي

اين روزها اكثر مردم ديگر گوشي هاي هوشمند دارند كه جاي همه وسايل را برايشان گرفته است و به وسيله كاربردي و نياز براي همه افراد جامعه تبديل شده است.اما اين گوشي ها نياز به سيم كارت دارند و بسياري از افراد جامعه سيم كارت ها اعتباري را انتخاب مي كنند كه نسبت به سيم كارت هاي دائمي ارزان تر است. اما سيم كارت هاي اعتباري هم براي مردم هم سود دارد و هم زيان كه دارد در مواقع اضطراري ما نياز به سيم كارت هايمان داريم. براي همين اپراتور هاي سيم كارت در تلاش هستند كه امكانات و ويژگي هاي  بسيار ويژه ايي را به اين نوع سيم كارت ها بدهند تا در صورت برخورد به اين نوع مشكلات بتوانند كه ان ها را رفع كنند و بتوانند كه آسيب كمتري در موقعيت پيش آمده از پايان شارژ اعتباري خود در مواقع ضروري نصيب آنها شود  

از جمله اين سرويس هاي اضطراري مي توان به سرويس "به جاي من" در اپراتور رايتل اشاره كرد كه به كاربران اين اپراتور فرصت مي دهد تا در مواقعي كه سيم كارتشان شارژ ندارد، از ديگران درخواست تماس كنند. در سرويس به جاي من، فرد پاسخ دهنده تماس به جاي تماس گيرنده، متقبل هزينه تماس مي شود و بايد مبلغ تمام شده مكالمه را پرداخت نمايد. البته فرد مورد نظر در هنگام برقراري تماس از طريق سيستم گوياي اپراتور رايتل از اين موضوع مطلع خواهد شد.

 

در سرويس به جاي من، مشتركين اعتباري رايتل كه در موقعيت هاي اضطراري قرار مي گيرند، مي توانند با شماره گيري كد دستوري # 444 * ( ستاره 444 مربع ) اين سرويس را فعال نمايند كه در اين صورت از سوي اپراتور رايتل و از طريق سيستم گويا با شماره مد نظر مشترك تماس گرفته شده و بعد از توضيح شرايط از آنها مي خواهند تا با انتخاب كد مربوطه تماس را قبول يا رد نمايد كه در صورت قبول مشترك، تماس برقرار مي گرد..

مشتركين اعتباري رايتل توجه داشته باشند، براي استفاده از اين سرويس مي توانند به دو روش عمل نمايند:

 

·        در روش اول، مشترك تنها با شماره گيري كد 444 قبل از شماره مورد نظر، سرويس را فعال مي كند.

مثلا : # ******* 09  * 444 *

 

·        در روش بعدي مشترك مي تواند با استفاده از پيش شماره 444، از طريق سيستم گويا با دوست خود ارتباط را برقرار كند كه براي اين كار بايد اينگونه شماره گيري نمايد.  444 شماره مورد نظر مانند ******* 09 444

در سرويس به جاي من رايتل امكان انتخاب زبان و مديريت شماره هاي مجاز و غير مجاز نيز وجود دارد كه مشتركين مي توانند از طريق كد دستوري  # 444 * از آن استفاده نمايند.

به طور كلي فعال سازي و استفاده از اين سرويس براي كاربران رايتل رايگان بوده و هيچ هزينه اضافه اي براي مشترك نخواهد داشت. زيرا در صورت قبول شماره مورد نظر براي برقراري ارتباط هزينه تماس بر عهده مشترك پاسخ دهنده خواهد بود. كاركرد تماس هاي اضطراري رايتل معادل تعرفه يك تماس درون شبكه سيم كارت اعتباري در نظر گرفته مي شود كه اين مبلغ از اعتبار ريالي مشتركين اعتباري كسر خواهد شد و يا در پايان ماه بر روي قبض مشتركين سيم كارت دائمي رايتل محاسبه مي گردد. البته مشتركين توجه داشته باشند اين سرويس تنها براي تماس هاي درون شبكه رايتلي كاربرد داشته و به هيچ وجه قابل استفاده براي تماس هاي خارج از شبكه و يا ساير اپراتورها نمي باشد.

 

نحوه خريد شارژ در اپراتور رايتل:

مشتركين سيم كارت هاي اعتباري رايتل، براي اين كه در موقعيت هاي اضطراري تمام شدن اعتبار قرار نگيرند، مي توانند از روش هاي ذيل براي خريد شارژ  اقدام نمايند:

 

·        خريد شارژ مستقيم از وب سايت رايتل

اولين و ابتدايي ترين روش شارژ كردن سيم كارتهاي اعتباري رايتل دريافت شارژ مستقيم از سايت رسمي رايتل مي باشد كه براي اين كار مشترك بايد در گام نخست در وب سايت رايتل به آدرس www. Rightel.ir در منوي" رايتل من، " گزينه" افزايش اعتبار و شارژ "را انتخاب نموده و سپس روي گزينه "شارژ مستقيم" كليك نمايد. سپس با طي كردن مراحل پيش رو، سيم كارت خود را شارژ نمايد.

 

·        با استفاده از اپليكيشن رايتل من 

مشتركين رايتل مي توانند با نصب اپليكيشن رايتل من علاوه بر استفاده از خدمات متنوع اين اپراتور، نسبت به خريد شارژ و افزايش اعتبار خود اقدام نمايند.

 

·        خريد كارت شارژ

يكي از راحت ترين روش ها براي شارژ سيم كارت اعتباري و ديتاي رايتل، خريد كارت شارژ فيزيكي است كه شامل دو بخش رمز شارژ و شماره سريال 16 رقمي مي باشد. در حال حاضر كارت شارژ هاي رايتل با اعتبارهاي 20،000 ريال، 50،000 ريال، 100،000 ريال ، 200،000 ريال در بازار موجود مي باشد كه كاربران مي توانند بسته به نياز خود، آنها را خريداري نمايند.

بعد از خريد شارژ، مشتركين اعتباري و ديتاي رايتل مي توانند با استفاده از دو روش نسبت به شارژ سيم كارت خود اقدام نمايند:

 

1. شارژ عادي

در اين روش مشتركين سيم كارت هاي اعتباري و ديتاي رايتل مي توانند به اندازه مبلغ اعتبار خريداري شده، سيم كارت خود را شارژ نمايند. براي اين كار لازم است كاربر رمز شارژ را با استفاده از كد دستوري 141 به صورت مقابل شماره گيري نمايد. # رمز شارژ * 141 * . در ضمن شارژ عادي محدوديت زماني مصرف ندارد.

 

2. شارژ شور انگيز

البته در صورتي كه مشترك تمايل داشته باشد تا سيم كارت خود را بيشتر از مبلغ شارژ خريداري شده شارژ نمايد، مي تواند از شارژ شورانگيز استفاده نمايد كه براي اين كار مشترك مي تواند در" وب سايت رايتل،" در منوي "رايتل من،" روي گزينه" افزايش اعتبار و شارژ " كليك كرده و گزينه "شارژ شورانگيز" را انتخاب نمايد و يا با استفاده از كد دستوري # 146 * سيم كارت خود را بيشتر از مبلغ تعيين شده شارژ نمايد. فقط توجه به اين نكته الزامي است كه در شارژ شورانگيز  مبلغ هديه محدوديت استفاده داشته و بايد حتما شارژ هديه در مدت زمان تعيين شده مصرف گردد، وگرنه با پايان يافتن بازه زماني مشخص شده، باقيمانده شارژ هديه از دست خواهد رفت.

مشتركين سيم كارت اعتباري رايتل و ديتاي رايتل براي مشاهده باقي مانده اعتبار شارژ مستقيم مي توانند كد دستوري # 141 * را شماره گيري نمايند و براي مشاهده باقيمانده اعتبار شارژ شورانگيز كد دستوري # 146 * را شماره گيري كنند.

 كدهاي دستوري ذكر شده براي شارژ سيم كارت كاملا به صورت مستقيم عمل مي كنند؛ ولي اگر در هنگام انجام عمليات شارژ، دچار مشكل شديد، مي توانيد با شماره هاي پشتيباني رايتل يعني شماره تماس 200 از خطوط رايتلي و يا با شماره 09202000000 از طريق ساير خطوط تماس بگيريد و نسبت به رفع مشكل اقدام نماييد.

 

 

منبع : سايت خريد و فروش سيم كارت رندبازبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۱۱:۵۵:۰۵ توسط:اميررضا موضوع:

راحت ترين روش براي پيدا كردن شماره سيم كارت

هر از گاهي است كه آدم ها نياز به چند گوشي تلفن دارند براي كار هاي شخصي و كارهاي اداري . همه اين گوشي ها هم نياز مبرم به سيم كارت دارند حالا اگر به دليل زيادي بودن سيم كارت هاي تلفن شخصي شماره خود را به ياد نياورد و اصلا حفظ نكرده باشد و بخواهد كه به كسي بدهد مي تواند از ساير گوشي ها يش شماره خود را به طرف بدهد و اين مشكل را  حل كند. خيلي از افراد به خاطر اين كه كارهاي شخصي شان را از كار هاي اداري جدا مي كنند اما هر از گاهي به همچين مشكل هايي مي خورند كه شماره دوم خود را به ياد نياورد و نياز مبرم به آن سيم كارت داشته باشد. راهكار مناسب و سريعي براي پيدا كردن شماره پيدا نكنيد؟ به همين خاطر ما در ادامه اين مطلب؛ به روش هاي متداول دسترسي به شماره سيم كارت مي پردازيم كه آگاهي از آنها قطعا براي همه مفيد و كاربردي مي باشد: 

1.     تماس با يك تلفن ديگر

قطعا راحت ترين و در دسترس ترين راهكار براي شناسايي شماره يك سيم كارت تماس با آن سيم كارت با تلفني است كه در نزديكي شما قرار دارد، زيرا بلافاصله بعد از تماس شماره سيم كارت بر روي Caller ID مشخص شده و مشكل برطرف مي شود.

 

2.     تماس با اپراتور مربوطه

در شرايطي كه تلفني در نزديكي شما نبود و شما هم تمايل نداريد تا به يكي از دوستان و آشنايان زنگ بزنيد، پيشنهاد مي شود با همان سيم كارت با اپراتور سيم كارت خود تماس بگيريد و از آنها شماره تماس را بپرسيد. شماره تماس اپراتورها به قرار زير مي باشد:

اپراتور همراه اول: 9990

اپراتور ايرانسل: 700

اپراتور رايتل: 200

 

3.     مراجعه حضوري به دفاتر خدمات اپراتورها

اگر به خاطر نداشتن اعتبار ريالي امكان گرفتن تماس با گوشي و يافتن شماره سيم كارت وجود ندارد، كاربران مي توانند به اپراتور مربوطه مراجعه كنند و از آنها بخواهند تا شماره سيم كارت را مشخص نمايند. آدرس دقيق دفاتر خدمات اپراتورهاي فعال در كشور، در سايت هاي آنها موجود مي باشد.

 

4.     شماره گيري كد دستوري

در هر صورت اگر سيم كارت شارژ ريالي كافي براي تماس نداشت و يا شما در شرايط اضطرار بوديد و به دنبال يك راهكار ساده و بي دردسر براي تشخيص شماره سيم كارت خود مي گرديد، كد هاي دستوري مشخصي از سوي اپراتور ايرانسل و همراه اول معرفي شده است كه به عنوان راحت ترين و سريع ترين روش توصيه مي شود.

مشتركين اپراتور همراه اول بايد كد دستوري  # 99 * ( ستاره 99 مربع ) را شماره گيري نمايند تا شماره سيم كارت براي آنها نمايش داده شود. كاربران ايرانسل نيز مي توانند كد دستوري # 91 * ( ستاره 91 مربع ) را شماره گيري نمايند تا شماره سيم كارت مربوطه را پيدا كند.

 

منبع : سايت خريد و فروش سيم كارت رندباز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۵۵:۰۸ توسط:اميررضا موضوع:

قطعي اينترنت و كسادي كسب و كارهاي مجازي

اين روز ها ديگر كمتر كسي هست كه از فضاي مجازي استفاده نكند و هحچنين از اينترنت در دنياي مدرن استفاده از اينترنت بسيار لازم است. اينترنت اين روز ها دنيا را به دهكده جهاني تبديل كرده است و باعث شده كه ادم ها در طول روز استفاده هاي مختلفي را از اينترنت كنند. در طول كرونا اينترنت تاثير بسزايي در خانه نشين كردن افراد جامعه داشت و باعث اين شد كه دانش آموزان از طريق اينترنت به كلاس هاي مجازي وصل بشوند. در دنياي امروز اينترنت  وسيله بسيار مهمي است و  اكثر كار ها نياز مبرم به اينترنت دارند و بايد از طريق اينترنت به فعاليت بپردازند.اين روز ها حتي بسياري از بازي ها كه مردم انجام مي دهند نياز به اينترنت دارد يا مسير يابي هايي كه در گوشي است نياز مبرم به اينترنت دارد و خدمات گشتردهايي را اينترنت به مردم مي دهد كه بسيار كاربردي است.

مدت زمان زيادي از روزهايي كه لازم بود براي هر نوع خريد و يا دريافت هر نوع خدماتي به بازار يا ادارات مراجعه نمود؛ گذشته و امروزه تقريبا همه مشاغل براي عقب نماندن از قافله تجارت مجبور به حضور موثر و فعال در دنياي مجازي مي باشند. البته ناگفته نماند كه پاندمي كرونا در سرعت بخشيدن به اين موضوع نقش بسيار مهمي داشته و به صورت مستقيم خيلي از كسب و كارها براي فعال بودن نياز به حضور مداوم و مستمر در اين دنياي جديد اما جذاب را داشتند.

 

در كشور ما نيز در سال هاي اخير، كسب و كارهاي زيادي در فضاي هاي مجازي خصوصا اينستاگرام شكل گرفته است و اين پلتفرم به عنوان اصلي ترين فضاي مورد استفاده ايرانيان تقريبا براي همه شناخته شده مي باشد. آمارها نشان مي دهد كه بيش از 415 هزار فروشگاه ايراني در پلتفرم اينستاگرام فعال هستند كه بر اين اساس حدود يك ميليون نفر به صورت مستقيم و احتمالا سه ميليون نفر به صورت غير مستقيم در اينستاگرام اشتغال دارند.

 

حال با در نظر گرفتن اختلال و قطعي اينترنت در يك ماهه اخير، شرايط اين كسب و كارها چگونه خواهد بود و تاثير اين موضوع بر شركت ها و مشاغل فعال در اين پلتفرم چقدر مي باشد؟

 

مهدي بشارت دهنده، پژوهشگر اقتصادي، در خصوص اين موضوع به ايسنا گفته بود كه: " تعداد قابل توجهي از كسب و كارهاي ايراني در فضاي مجازي براي دسترسي به اين نرم افزارها نياز دارند و حدود يك ميليون شغل در ايران وابسته به اينستاگرام است و بازاري بالغ بر 40 هزار ميليارد تومان در سال ايجاد مي كند."

 او در ادامه افزود:" شغل حدود 10 ميليون نفر و 2 ميليون و 400 هزار كسب و كار در كشور وابسته به اينستاگرام است كه با بستن آن ضرر و زيان هنگفتي به اقتصاد خانواده ها و كشور وارد مي شود و زيان اقتصادي كه به واسطه قطعي اينترنت در ايران روي داده است، بيش از 5/1 ميليون دلار در هر ساعت پيش بيني شده كه در پلتفرم هايي مانند واتساپ، اينستاگرام، توييتر و ... بوده است."

 

حال با درنظر گرفتن اين موضوع كه تخمين زده مي شود بازار هاي مجازي در اينستاگرام سالانه بين 18 تا 32 هزار ميليارد تومان گردش مالي دارند، بستن اين پلتفرم چه ضرر و زياني را بر مشاغل موجود و كسب و كارهايي كه به صورت غير مستقيم در اين مورد دخيل هستند رقم خواهد زد؟

 

در خبرها آمده بود مدير شركت ملي پست ايران؛ هفته گذشته اعلام كرد كه به دليل قطعي اينترنت و فيلترينگ اينستاگرام و واتساپ، درآمد پست يك سوم كاهش يافته است. بنابر گفته هاي ايشان مشخص مي شود كه يك سوم مرسوله هاي پستي و معاملات از طريق اينترنت و پلتفرم هاي خارجي مانند اينستاگرام انجام مي شده كه قطعي اينترنت باعث كاهش بسيار چشمگير اين معادلات شده است.

علاوه بر اين به نظر مي رسد بر اساس سخنان عيسي زارع پور، وزير ارتباطات، قرار نيست فيلترينگ اينستاگرام برداشته شود زيرا ايشان در حاشيه جلسه هيئت دولت،  به صاحبان مشاغل هشدار دادند كه در محيطي كه پايبند به قانون جمهوري اسلامي نيست،كسب و كار نكنند.

 

زارع پور در مورد زمان برداشته شدن فيلترينگ توضيح داد: "اين پلتفرم هاي بعضا امريكايي بستري براي اغتشاش شده بودند كه محدوديت هايي توسط نهادهاي ذي صلاح بر آنها اعمال شده است و تا وقتي اين پلتفرم موجب آسيب به كشور شود، محدوديت آنها ادامه پيدا مي كند."

با توجه به سخنان وزير ارتباطات، درآمد 10 ميليون نفر وابسته به اينستاگرام تا زماني كه مراجع ذي صلاح تصميم به رفع فيلترينگ نداشته باشند، همچنان معلق باقي مي ماند. البته مجتبي توانگر نماينده مردم تهران در مجلس عنوان كرده بود كه:" كسب و كارهاي مجازي بيشترين آسيب را از آشوب خواهند خورد و بايد محدوديت اينترنتي موقت باشد."

بر اساس گزارش مركز آمار ايران حدود يك ميليون و 700 هزار كسب وكار در فضاي اينستاگرام به وجود آمده است و تقريبا 2 ميليون و 400 هزار كسب و كار در حوزه فروش و تبليغات در اين پلتفرم فعال مي باشد كه همه آنها به صورت مستقيم از قطعي اينترنت متحمل ضررهاي مالي جبران ناپذيري مي شوند.

 

حال سوال اينجاست اختلال در اينترنت، چه پيامدهاي منفي ديگري در بازار كسب و كار داشته است؟

 

امير عرفاني موسس و مدير عامل" شيپ نو" كه در زمينه حمل و نقل فعال مي باشد، در خصوص محدوديت هاي اينترنتي در هفته هاي اخير به خبرنگار ايسنا اعلام كرد: "با وجودي كه حوزه كسب و كار ما بر روي سرورهاي داخلي است، اما اختلالات موجود موجب شده كه اپراتورهاي ما در پرداخت خود دچار مشكل شوند؛ يك روز اپراتور ايرانسل قطع و يك روز اپراتور همراه اول. اين روزها قطعي اينترنت به گونه است كه مثلا در مركز اينترنت متصل است، اما راننده در بيرون امكان پرداخت با گوشي همراه خود را ندارد."

 

او در ادامه افزود: "متاسفانه در اين شرايط روزانه حدود 70 تا 80 ميليون تومان به كسب و كار ما خسارت وارد شده و به نوعي درامد اين كسب و كار اينترنتي به كمتر از نصف رسيده است."

البته به عقيده آقاي عرفاني قطعا اين كسب و كارها به مرور به اينترنت داخلي متصل مي شوند ولي امكان ارتباط با دنيا به طور كامل از بين مي رود كه همين موضوع سبب مهاجرت نخبگان و متخصصان خواهد شد. او در اين باره توضيح داد: "در شرايط عادي ما اجازه نمي دهيم كه متخصص آي تي ما از شركت ما به شركت ديگري بروند، چرا كه بر روي آنها سرمايه گذاري كرده ايم، اما زماني كه اين نخبگان به دليل وضعيت موجود تصميم به مهاجرت مي گيرند، هيچ گاه نمي توان مانع مهاجرت آنها به كشورهاي ديگري شويم."

 

علاوه بر اين از نظر حميدرضا اشجع، مدير عامل كسب و كار" مستر بليط"، تاثير محدوديت هاي اينترنت بر كسب و كارهاي مجازي اين گونه است: "آسيب ها بر كسب و كارهاي مجازي به ويژه براي حوزه كسب و كار طي چند هفته گذشته مشخص است و به دليل اختلال اينترنت، در يك سري از زيرساخت ها براي سرويس دهي به كاربران خود دچار مشكل شده ايم. در اين مدت مبادلات مالي ما دچار مشكل و از سوي ديگر كانال بازاريابي ما در گوگل دچار اختلال شده و از كار افتاده است."

او در ادامه افزود:" اگر چه مستر بليط بر روي سرورهاي ايراني و داخلي ايجاد شده است، اما بخشي از زير ساخت هاي كسب و كار ما بر روي سرور هاي خارجي قرار دارد كه با تداوم اين شرايط، ادامه اين وضعيت براي كسب و كارهاي مجازي شايد غير قابل تصور باشد و اميدوارم موضوع با تدبير مديران و مسئولان كشور حل شود."

 

مدير عامل مستر بليط با مقايسه قطعي اينترنت امسال با آبان 98 مي گويد:" در آبان 98 كسب و كارهاي مجازي با قطعي كامل اينترنت مواجه بودند و البته زمان آن كوتاه بود، اما با وجودي كه اكنون محدوديت ها مانند آن سال نيست، اما شرايط اختلالات اينترنتي طولاني تر شده است و از سوي ديگر با وجودي كه امسال بسياري از كسب و كارهاي مجازي به سورهاي داخلي متصل شده اند، اما با كاهش پهناي باند اينترنت، اكنون در مبادلات بين المللي خود دچار مشكل شده ايم."

 

اما نويد ادريس، دبير كل اتاق بين الملل جوانان، درباره شرايط موجود مي گويد:" از سال 98 كه قطعي كامل اينترنت موجب عدم دسترسي مردم و كسب و كارها به اينترنت شد و حتي بسياري از استارتاپ هاي فعال از دسترسي خارج شدند، شاهد اختلالات بسيار بر كسب و كارهاي مجازي شديم و حتي زماني كه اينترنت بر شبكه داخلي متصل شد، به دليل نداشتن بستر مناسب اين كسب و كارها بر اينترنت داخلي، شرايط به گونه اي سخت پيش رفت . امروز 99  درصد استارتاپ هايي كه حجم فعاليتي را شروع كردند؛ زير ساخت هاي خود را بر روي سرورهاي داخلي فعال كرده اند، چرا كه اينترنت داخلي علاوه بر سرعت بيشتر، فضاي زير ساختي آن نيز توسعه يافته است. از سوي ديگر اگر چه در آبان 98 بسياري از سرورهاي بانك ها دچار اختلال شد، اما امروز نهادهاي دولتي و بسياري از استارتاپ ها در فضاي داخلي فعال هستند."

 

او در ادامه تاكيد كرد:" امروز بسياري از كسب و كارهاي خرد و متوسط به بالا كه در بستر مجازي شكل گرفته اند، همه و همه در فضاي اينترنت داخلي كار مي كنند، اما در بحث ارتباطات بين المللي اگر اين كسب و كارها در فضاي واتس اپ و اينستاگرام تبليغات داشتند، اكنون با فيلتر شدن اين بسترها در مبادلات بين الملل خود دچار مشكل شده اند و متاسفانه براي مبادلات بين المللي راهكار جايگزين براي تعامل و ارتباطات ديده نشده است و اگر چه حجمي از اين مبادلات بر روي ايميل و جيميل انجام مي شود، اما همين شبكه ها نيز اكنون دچار اختلال است. "

 

حال كه بنا به گفته دبير كل اتاق بين الملل جوانان ايران راهكارهاي جانبي از سوي وزارت صمت، كار و معاونت رياست جمهوري براي شرايط فعلي پيش بيني نشده است، ضررهاي قابل توجهي از اين حوزه شامل كسب و كارهاي اينترنتي خواهد شد.

علاوه بر اين نويد ادريس با بيان اين كه مطابق آمارها حدود 9 ميليون از كسب و كارهاي خرد در فضاي مجازي صفحه دارند و يا تبليغات آنها در اينستاگرام فعال هستند، اما اين كه چه حجمي از فروش را دارند؛ مشخص نيست؛ توضيح داد: "با توجه به اين كه بخشي از كسب و كارهاي مجازي بر روي بستر اينترنت داخلي قرار گرفته اند، اما فيلترينگ واتساپ و اينستاگرام موجب كاهش درآمد اين كسب و كارها مي شود و مطابق برخي آمارها در اينستاگرام بيزينس يك دهم جمعيت موجود يعني حدود 8 ميليون نفر در اين بخش كسب و كار دارند."

 

ايشان در ادامه به اين موضوع اشاره داشتند كه: "در شرايط كرونا حجم زيادي از كسب و كارها به سمت فضاي مجازي رفته اند و سرعت توسعه كسب و كارهاي مجازي بيش از زير ساخت هاي ماست. در اين شرايط ممكن است شاهد اختلال در بستر داخلي اينترنت شويم و ممكن است در اين مدت زير ساخت ها رشد نكرده باشد و بايد توجه داشت كه طي 22 سال اخير شدت رشد كسب و كارهاي مجازي بيش از زير ساخت هاي ما بوده است." به اعتقاد دبير كل اتاق بين الملل جوانان ايران حوزه گردشگري به ويژه در حوزه بين الملل بيشترين آسيب را از اين شرايط مي بيند.

 

با توجه به آنچه كه بيان شد؛ اين روزها تاثير قطعي اينترنت بر همه جنبه هاي زندگي ايرانيان بسيار فراتر از تصور است كه به دليل تداوم تقريبا يك ماهه توانسته زندگي افراد زيادي را با مشكلات جدي مواجه نمايد. در چنين شرايطي انتظار مي رود مسئولان امر كمي منصفانه تر و مسئولانه تر به پيامدهاي تصميم گيري هاي خود نگاه كرده و با در نظر گرفتن همه جوانب امر، مسائل را به شيوه اي منطقي تر حل نمايند.

 

 

منبع : سايت خريد و فروش سيم كارت رندبازبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۲۸:۲۴ توسط:اميررضا موضوع:

ارائه فيبر نوري از سوي اپراتور ايرانسل

ارتباط چيزي كه آدم ها با هم ديگر دارند و بسيار خوب است . از ادم هاي نخستين كه با اتش با هم ديگر ارتباط برقرار مي ميكردند تا به امروز كه تلفن هاي هوشمند  باعث اين شده كه آدم ها با هم ديگر ارتباط برقرار كنند.اين روزها اپراتور ها در تلاش هستند كه اينترنت نسل جديد را بياورند كه نياز به زير ساخت هايي دارد. ايرانسل در تلاش است كه اين روز ها با  كمك فيبر نوري اينترنت پر سرعت را به مردم دهد.اينكه  اين روزه فيبر نوري توجه ايرانسل را گرفته  است و بقيه اپراتور ها را براي  اين است كه به دليل پهناي باند وسيع تر نسبت به كابل هاي مسي است. از دلايل ديگري كه ايرانسل و اپراتور هاي ديگر  براي استفاده از فيبر نوري اين است كه به دليل تاخير كمتر در مقايسه با مخابرات ماهواره اي از بهترين ابزار انتقال  اطلاعات به حساب مي آيد  و نسبت به كابل هاي بهتر هستند.

در كشور ما با در نظر گرفتن اين موضوع كه فيبر هاي نوري توانسته اند در بهبود عملكرد بسياري از زير ساخت هاي مخابراتي و شبكه ها مفيد باشند، توسعه اين بخش به عنوان راهكاري بلند مدت براي حل مشكلات در دستور كار دولت قرار گرفت. ولي با توجه به اين كه اين برنامه پرهزينه، زمان بر و با بازگشت سرمايه طولاني مواجه بود، از سوي اپراتورها مورد توجه قرار گرفت و دولت تصميم گرفت تا با اختصاص دادن پنج درصد از 28 درصد حق السهم پرداختي اپراتورهاي تلفن همراه به توسعه دسترسي مبتني بر فيبر نوري  (FTTx )، گام موثري در جهت گسترش ارتباطات در كشور بردارد.

 

در همين راستا، اپراتور ايرانسل به عنوان نخستين اپراتور ديجيتال در كشور، تفاهم نامه اي با سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منعقد نمود كه بر اساس آن ايرانسل متعهد ميگردد تا پايان سال 1403، براي پنج ميليون خانوار پوشش دسترسي به فيبر نوري را فراهم نمايد. مهدي روحاني نژاد، سرپرست معاونت راهبردي و توسعه بازار رگولاتوري، ضمن اعلام اين خبر، امضاي اين تفاهم نامه را در راستاي تقسيم كار اجراي پروژه توسعه دسترسي مبتني بر فيبر نوري بيان نمود و در ادامه تاكيد كرد:" بر اساس اين تفاهم نامه بخشي از تعهدات اپراتور ايرانسل براي ايجاد پوشش فيبر نوري مي تواند از طريق عقد قرارداد با اپراتورهاي FCP   اجرايي شود.”

 

البته در حال حاضر ايرانسل تنها اپراتور فعال در زمينه فيبر نوري نبوده و پيش از اين هفت اپراتور ارتباطات ثابت ( FCP ) و شركت رايتل در تفاهم نامه اي با رگولاتوري متعهد به اجراي پروژه دسترسي مبتني بر فيبر نوري مي باشند. سال گذشته، محمد حقي، معاون امور پستي، ارتباطي و فناوري اطلاعات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي گفته بود: " توسعه ارتباطات شبكه فيبر نوري وقتي شتاب ميگيرد كه اين موضوع به عنوان وظيفه اپراتورها ديده شود. از اين رو رگولاتوري در نظر دارد كه توسعه در شبكه فيبر نوري را براي اپراتورها به صورت تعهد كند."

 

اگرچه بر اساس برنامه دولت، ورود اپراتورهاي بخش خصوصي به بازار فيبر نوري و سرمايه گذاري در اين حوزه به صورت اختياري ديده شده ولي مشوق هايي در اين مسير وجود دارد كه نشان مي دهد دولت مصمم است شرايط را براي حضور حداكثري بخش هاي مختلف دولتي و خصوصي آسان تر نمايد. قطعا اين موضوع باعث ايجاد فضاي رقابتي در بين اپراتورها شده كه در نهايت شرايط را براي مشتركين، اقتصادي تر و با كيفيت تر خواهد ساخت. در همين راستا، در طول يك سال گذشته تلاش دولت در اين عرصه بيشتر از قبل بوده و امضاي تفاهم نامه بين اپراتور ايرانسل و سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي گواه اين مدعاست.

 

سرپرست معاونت راهبردي و توسعه بازار رگولاتوري، فضاي رقابتي ايجاد شده در ميان ارائه دهندگان خدمات فيبر نوري را يك مزيت خواند و گفت:" با ورود اپراتور ايرانسل به حوزه ارتباطات ثابت، فضاي رقابتي جديدي ميان ارائه دهندگان خدمات ايجاد شده و در پي آن، اميدواريم مردم سرويس دسترسي ثابت را با كيفيت بهتري دريافت كنند. "

 

در دنياي مدرن امروز، وقتي صحبت از اينترنت مي شود، فيبر نوري پرسرعت ترين و بهترين عملكرد را دارد و استفاده از آن در صنعت مخابرات توانسته ارتباطات و اتصالات مخابراتي را متحول سازد. با در نظر گرفتن اين موضوع كه مزاياي استفاده از فيبر نوري بسيار زياد و قابل ملاحظه مي باشد، توسعه اين بخش نه تنها باعث پيشرفت در عرصه مخابرات مي گردد، بلكه شرايط استفاده از اينترنت را نيز در كشور بهبود مي بخشد.

 

مزيت استفاده از فيبرهاي نوري به سرعت بسيار بالاي اين فناوري خلاصه نمي شود ( سرعت دانلود 40 مگابيت بر ثانيه )  و هزينه سرويس اينترنت فيبر نوري نسبت  به اينترنت ADSL و  VDSL بسيار كمتر مي باشد كه  همين موضوع سبب گرديده تا درخواست دهندگان نصب و راه اندازي فيبر نوري در كشور روز به روز افزايش ميابد. علاوه بر اين فيبر نوري باعث مي شود تا كاربران به راحتي داده هاي خود را آپلود كرده، به فضاي ابري سيستم هاي خود دسترسي بهتري داشته و از تماس ها و ارتباطات تلفني راه دور با كيفيت و پايدار لذت ببرند. 

  

منبع : سايت خريد و فروش سيم كارت رندباز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۵۰:۲۶ توسط:اميررضا موضوع:

فعال سازي سرويس رومينگ بين الملل از سوي اپراتورها بدون اطلاع مشتركين

اين روز ها اتفاقاتي افتاده است كه موج نارضايتي در بين مردم بيش تر شده است از اپراتور هاي سيم كارت. درست از اواخر شهريور بود كه در فضاي مجازي خبري پچيد كه دوباره مردم را نسبت به اپراتور هاي سيم كارت ناراحت و عصبي كرد و آن هم فعال سازي رومينگ بين الملل بدون اطلاع مشتركان . همين خبر كافي بود تا موجي از نارضايتي بعد از اتفاقاتي كه در اول سال  جاري نسبت به بسته هاي اينترنت رخ داده بود و باعث نارضايتي مردم شده بود دوباره اتفاق بيفتد. اما اين بار نسبت به گذشته رويكرد اپراتور ها فرق داشت و اين بار تاكيد كردند كه اين كار هيچ هزينه ايي براي مردم كشور ندارد و بابت اين كار قرار نيست مردم پولي  پرداخت كنند.كساني كه مدام در حال سفر كاري مي باشند و نمي دانند نحوه فعال سازي اين سرويس را نمي دانند از جهاتي هم براي شان بسيار خوب و عالي است براي آن كه امكان اتصال به اپراتورهاي كشور مقصد و استفاده از خدمات رومينگ بين الملل وجود دارد.

سرويس رومينگ بين الملل در اصل امكان استفاده از تلفن همراه براي ارسال يا دريافت صوت، ديتا و پيامك را در هنگام سفر به خارج از كشور براي مشتركين فراهم مي آورد و به آنها فرصت مي دهد تا در منطقه جغرافيايي خارج از محدوده تحت پوشش شبكه اپراتور خود با اتصال به شبكه هاي تلفن همراه كشور مقصد، از شماره خود براي برقراري ارتباط استفاده نمايند. بنابراين مشتركين مي توانند در صورت تمايل در سفرهاي خارج از كشور، به جاي خريد سيم كارت كشور مقصد، سرويس رومينگ بين الملل را فعال نموده و از شماره خود براي ارتباط با دوستان و آشنايان استفاده نمايند.

 

چندي پيش در فضاي مجازي خبري منتشر شده بود، مبني بر اين كه شركت مخابرات ايران در اقدامي يك طرفه و بدون اطلاع رساني به مشتركين، سرويس رومينگ بين الملل را بر روي خطوط موبايل همراه اول با هزينه ماهانه شش هزار تومان فعال نموده و فيش هاي ماهانه را حتي براي مكالمات داخل كشور با هزينه رومينگ بين الملل صادر مي كند، انتشار اين خبر در فضاي مجازي نگراني هاي زيادي را به همراه داشت و دغدغه هاي فراواني را براي مشتركين به وجود آورد كه براي پايان دادن به اين مسائل، اپراتورها مجبور به پاسخگويي شدند.

ولي با اين وجود همچنان اين سوال مهم ذهن ها را درگير مي كند:

 آيا در حال حاضر كه امكان استفاده از اين سرويس براي كليه مشتركين سيم كارت دائمي و سيم كارت اعتباري به صورت پيش فرض فراهم شده، اين سرويس بدون اطلاع كاربران از سوي اپراتورها فعال شده است يا نه؟

 

پيش از اين در سال 1399؛ خبري مشابه اين اخبار منتشر شده بود كه به دنبال آن اپراتور ايرانسل اعلام كرد، فعال سازي سرويس رومينگ بين الملل در داخل كشور هزينه اي براي مشتركين نخواهد داشت. همچنين اين اپراتور اعلام كرده بود، مشتركين بايد براي استفاده از خدمات رومينگ بين الملل در سفرهاي خارجي اين قابليت را از قبل بر روي سيم كارت هاي خود فعال نماييد.

 

در همين راستا، امسال بعد از انتشار اين خبر اپراتور همراه اول اعلام كرد كه سرويس رومينگ بين الملل يك سرويس رايگان بوده و در داخل كشور هيچ هزينه اي براي كاربر نخواهد داشت؛ ولي به محض خروج مشترك از كشور و استفاده از خدمات مختلف ارتباطي مانند ارسال پيامك، مكالمه و اينترنت؛ هزينه هاي محاسبه شده بر اساس تعرفه هاي مشخصي مي باشد كه در وب سايت اين اپراتور موجود مي باشد. بنابراين مشتركين مي توانند پيش از سفر با مراجعه به وب سايت همراه اول ليست كشورهاي طرف قرارداد با اين اپراتور و تعرفه هاي مشخص شده را مشاهده نموده و در صورت نياز در سفر از آن استفاده كنند.

 

البته توجه به اين نكته هم ضروري مي باشد كه روشن نمودن گوشي هوشمند و دريافت پيامك در حالت رومينگ بين الملل كاملا رايگان بوده و هزينه پيامك ارسالي، به حساب ارسال كننده پيام خواهد بود. بنابراين مشتركين در صورت استفاده از خدمات اين سرويس موظف به پرداخت هزينه ميباشد و صرف روشن نمودن گوشي هوشمند هزينه اي به حساب مشترك منظور نمي گردد. شايان ذكر است در اين سرويس مبناي محاسبات مكالمات بر حسب دقيقه بوده  (كليه تماس هاي كمتر از 60 ثانيه يك دقيقه كامل در نظر گرفته مي شود) و هزينه تماس دريافتي، به حساب مشترك دريافت كننده تماس مي باشد.

بنابراين در زماني كه مشترك در داخل كشور حضور داشته باشد، تعرفه خدمات مختلف بر اساس تعرفه عادي محاسبه شده و تنها در صورت خروج مشترك از كشور و قرار گرفتن در معرض مناطق تحت پوشش اپراتورهاي طرف قرارداد با رومينگ هزينه ها محاسبه مي گردد، به همين خاطر خبر منتشر شده كذب بوده و صحت ندارد.

 

البته در صورت قرار گرفتن مشترك در نقاط مرزي، به علت همپوشاني اپراتورهاي ميزبان در كشور همسايه امكان بروز تخلف وجود داشته كه كاملا ناخواسته مي باشد. به همين خاطر به محض قرار گرفتن مشترك در چنين شرايطي اين موضوع از سوي اپراتورها از طريق پيامك به اطلاع مشترك خواهد رسيد تا مشترك بتواند با غير فعال سازي اين سرويس، از پرداخت هزينه اضافه جلوگيري كند.

 

با توجه به اين كه در صورت حضور مشترك در مناطق تحت پوشش اپراتور ميزبان خارجي، شناسه اپراتور با توجه به مدل گوشي هوشمند مشترك تغيير كرده و به طور متفاوت نمايش داده مي شود، امكان تشخيص تغيير نوع رومينگ از سوي خود مشترك هم فراهم مي باشد، ضمن اين كه به محض خروج مشترك از كشور و يا قرار گرفتن در مناطق مرزي؛ مشترك پيامكي از سوي اپراتور خود مبني بر ورود به كشور مقصد دريافت مي كند كه نشان دهنده فعال شدن سرويس رومينگ بين الملل مي باشد.

در هر صورت اگر بنا به هر دليلي نگران هزينه هاي تلفن همراه خود هستيد، مي توانيد براي اطمينان خاطر بيشتر از روش هاي زير براي غير فعال سازي سرويس رومينگ بين الملل استفاده كنيد:

 

فعال سازي يا غير فعال سازي سرويس رومينگ بين الملل در اپراتور همراه اول:

·        شماره گيري كد دستوري  # 29 * 10 *  ( ستاره 10 ستاره 29 مربع)

·        شماره گيري كد دستوري # 6 * 1 *  ( ستاره يك ستاره 6 مربع )

·        ارسال پيامك عدد 29  به سرشماره پيامكي 10

 

فعال سازي يا غير فعال سازي سرويس رومينگ بين الملل در اپراتور ايرانسل:

·        شماره گيري كد دستوري  # 2 * 1111 *   ( ستاره 1111 ستاره 2 مربع )

·        مراجعه به اپليكيشن ايرانسل من

 

فعال يا غير فعال سازي سرويس رومينگ بين الملل در اپراتور رايتل:

با توجه به اين كه اپراتور رايتل هيچ كد دستوري مشخصي براي فعال يا غير فعال سازي سرويس رومينگ بين الملل در نظر نگرفته است، مشتركين اين اپراتور مي توانند براي غير فعال سازي اين سرويس بر روي دستگاه خود، به قسمت تنظيمات / درباره دستگاه مراجعه نموده و اين سرويس را غير فعال نمايند.

 

 

منبع : سايت خريد و فروش سيم كارت رندباز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۰۱:۳۷:۲۱ توسط:اميررضا موضوع:

شاتل موبايل و عرضه شماره جديد 099818 سيم كارت هاي هوشمند

اين روز ها ديگر سيم كارت ها وسيله هاي مهمي شده اند بعضي از سيم كارت ها انقدر رقم هايشان انقدر رند هست كه بتوان گفت كه ارزش آن هم قيمت يك خانه در منطقه متوسط شهر است سا بعضي از سيم كارت ها ارزش شان اندازه يك ماشين هست. اين روز ها شاتل در ادامه فعاليت هاي نويني كه دارد در سال جديد  ادامه مي دهد شروع به عرضه جديد سيم كارت هاي هوشمند كرده است كه تجربه  بسيار جالب مي تواند براي مشتركين را داشته باشد و شاتل موبايل كه اين قابليت دارد كه به سه اپراتور برتر كشور وصل شود و در هر موقعيت جغرافيايي به هر كدام يك كه با كيفيت ترين  شبكه را داشته باشد وصل شود. اپراتور شاتل در تلاش است كه بتواند تا پايان سال  از اين قبيل كارها بكند و بسيار اميدوار است كه مردمي كه سيم كارت ندارند شاتل را انتخاب كنند و به خانواده شاتل بپوندد.

به تازگي شاتل موبايل به عنوان تنها اپراتور عرضه كننده سيم كارت هاي هوشمند در كشور، از عرضه رنج جديد شماره  سيم كارت هاي خود خبر داد. سيم كارت هاي هوشمند شاتل موبايل پيش از اين با رنج هاي 099810، 099811، 099812، 099813، 099814، 099815، 099816، 099817 به بازار عرضه شده بودند كه مورد استقبال گسترده كاربران قرار گرفتند.

 

به همين خاطر اين اپراتور در اقدامي جديد سيم كارت هاي هوشمند خود را با پيش شماره 0998 و كد 18 وارد بازار ارتباطات كرد كه علاقمندان مي توانند در صورت تمايل با مراجعه حضوري به مراكز فروش و خدمات پس از فروش شاتل موبايل در سراسر كشور و يا از طريق فروشگاه هاي اينترنتي شاتل موبايل و يا تماس با شماره 09981000000 نسبت به خريد شماره هاي معمولي و رند اين پيش شماره جديد اقدام نمايند.

 

شايان ذكر است سيم كارت هوشمند شاتل موبايل علاوه بر ارائه خدمات اوليه ارتباطي مانند برقراري مكالمه، ارسال پيامك و اينترنت همراه از امكان اتصال به شبكه راديويي هر سه اپراتور فعال در كشور نيز برخوردار است و با تحليل مداوم شبكه و آنتن هاي موجود در موقعيت جغرافيايي مشترك مورد نظر، بهترين و با كيفيت ترين پوشش شبكه را شناسايي كرده و به صورت كاملا خودكار و بدون نياز به نصب اپليكيشن خاص، اتصال خودكار به شبكه راديويي را براي مشترك فراهم مي آورد.

 

البته شاتل موبايل در سال گذشته راهكار انتخاب دستي شبكه راديويي ميزبان را در سراسر كشور پياده سازي نمود كه اين مهم در راستاي توسعه قابليت هاي سيم كارت هاي هوشمند شاتل موبايل صورت پذيرفته و به مشتركين شاتل موبايل اين امكان را مي دهد تا با بهره مندي از انتخاب هوشمند شبكه از طريق شماره گيري كد دستوري # 8 * 1 *  ( ستاره 1 ستاره 8 مربع ) و يا از طريق مراجعه به مديريت اينترنتي حساب شاتل موبايل از وضعيت اتصال شبكه راديويي ميزبان سيم كارت خود مطلع گرديده و با تغيير شبكه راديويي ميزبان، شبكه مورد نظر خود را انتخاب نمايند.

 

علاوه بر قابليت هاي ذكر شده، شاتل موبايل تنها اپراتوري است كه قابليت انتقال مانده بسته اينترنت به دور بعد  را براي مشتركين خود ايجاد نموده است كه اين ويژگي شرايط استفاده از بسته ها را براي كاربران بسيار مفيد و كاربردي تر مي سازد. از ديگر خدمات خاص و متمايز شاتل موبايل مي توان به اشتراك سرويس فيلم و سريال نماوا، تعرفه ويژه مصرف آزاد و بسته هاي اينترنت همراه و تركيبي نام برد كه همه آنها نه تنها نشان دهنده تنوع خدمات و قيمت اقتصادي محصولات مي باشند بلكه بيانگر توجه اين اپراتور به نياز ها و درخواست هاي مشتركين هم مي باشد.

 

 

منبع : سايت خريد و فروش سيم كارت رندبازبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۰۵:۰۳:۱۱ توسط:اميررضا موضوع:

براي خريد اقساطي سيم كارت 0912 ارزان و اقتصادي چه بايد كرد؟

سكه و پول مهم ترين وسيله ايي كه شايد بشر ساخته است و توانست كه مسير تبادل اجناس و وسايل را تغيير دهد و همچنين  بابت خريد وسايل پول پرداخت مي كنيم. اين روز ها اما شرايط اقتصادي جامعه شايد تا حدودي خوب  و عالي نباشد و بسياري از مردم بخواهند كه وسايل شان را به صورت اقساطي بخرند . اين روش بسيار عالي و خوب است و حتي به كسي كه مي خواهد وسيله اقساطي بخرد فشار كمتري مي آيد  و مي توان وسيله ديگري را خريد. يكي از  بهترين روش در بازار  امروزي خريد اقساطي  است . اقساطي خريدن يكي از بهترين روش هايي است كه اين روز ها بسياري از مردم در جامعه ان را استفاده مي كنند بسيار راضي هستند و مي توانند كه هزينه را مديريت كنند و بتوانند كه به هر چيزي كه مي خواهند برسند و مي توان به آساني هزينه هاي ديگر را پرداخت كرد و ديگر خبري از هزينه هاي گزاف نيست .

البته قيمت همه سيم كارت هاي 0912 به يك اندازه نبوده و شماره هاي رند و شماره هايي با كدهاي يك و دو بسيار ارزش ريالي بالايي دارند. در قيمت گذاري سيم كارت دائمي 0912، علاوه بر رندي شماره، كاركرد سيم كارت نيز در تعيين قيمت نهايي تاثير گذار است و در صورتي كه شماره صفر يا كم كاركرد باشد، طبيعتا قيمت سيم كارت افزايش مي يابد. در هر صورت اگر واقعا قصد خريد سيم كارت هاي 0912 را داريد و تنها مشكل اساسي قيمت بالاي اين سيم كارت ها مي باشد، پيشنهاد مي كنم قبل از انصراف دادن، سري به وب سايت رندباز و بخش فروش اقساطي سيم كارت بزنيد. در اين بخش فرصتي استثنايي براي همه متقاضيان سيم كارت، خصوصا سيم كارت هاي پر طرفدار و گران قيمت 0912 ايجاد شده تا اين افراد بتوانند به صورت قسطي صاحب سيم كارت مورد علاقه خود شوند.

 

در رندباز متقاضيان مي توانند بعد از آگاهي از قيمت سيم كارت و نحوه تقسيط مبلغ نهايي، با فروشنده تماس گرفته و تنها با پرداخت يك سوم مبلغ سيم كارت و تضمين مابقي قيمت به صورت اقساط بدون معرفي ضامن و يا پرداخت چك يا سفته صاحب سيم كارت گردند. خريد سيم كارت 0912 به صورت اقساطي نه تنها به شما كمك مي كند تا هزينه سنگين يك سيم كارت را به پرداخت هاي متناوب تقسيم كنيد و به صورت هوشمندانه مالك يك سيم كارت دائمي با شماره مورد علاقه خود شويد، بلكه با در نظر گرفتن نوسانات بازار، قطعا قيمت سيم كارت در پايان اقساط بسيار بيشتر از مبلغ پرداختي شما خواهد بود. در اين فاصله نيز شما با سيم كارتي كه از همه نظر مورد پسند شماست، به كسب و كارتان رونق بخشيديد و در بين رقبا درخشيديد.

 

با توجه به اين كه رندباز به عنوان يك مرجع شناخته شده براي قيمت گذاري سيم كارت در بين حرفه ايهاي اين حوزه، قابل اعتماد مي باشد، خيالتان از جانب قيمت گذاري سيم كارت هاي موجود در اين وب سايت راحت باشد و مطمئن باشيد، همه شماره هاي رند و معمولي در اين وب سايت از قيمت منصفانه اي برخوردارند. علاوه بر اين تنوع شماره خصوصا شماره هاي 0912 در اين وب سايت به گونه اي است كه شما مي توانيد خيلي سريع و تنها با چند كليك شماره مورد علاقه خود را پيدا كنيد و با پرداخت اقساطي، يك خريد هوشمندانه را تجربه كنيد. البته با در نظر گرفتن اين موضوع كه هر چقدر قدمت يك سيم كارت 0912 بيشتر باشد، گران تر هم خواهد بود، شما مي توانيد براي يك خريد مقرون به صرفه به دنبال كدهاي بالاتر سيم كارت 0912 باشيد، مثلا سيم كارت 0912 كد 9 و صفر، كه در سال هاي اخير عرضه شدند، به مراتب قيمتي مناسب تر دارند. البته در بين شماره هاي كد صفر و 9، سيم كارت هاي كار نكرده و شماره هاي رند با قيمت مناسب نيز پيدا مي شوند كه نسبت به همه پيش شماره هاي ديگر 0912 اقتصادي تر مي باشند.

 

شايد شما در آگهي ها و وب سايت هاي خريد با جملاتي مانند" خريد اقساطي سيم كارت 912 بدون پيش پرداخت" و يا "سيم كارت 0912 ارزان قسطي بدون سود" روبرو شويد كه هيچ عقل سليمي آنها را نمي پذيرد. زيرا در دنياي اقتصاد امروز ايران، هيچ فروشنده اي بدون پيش پرداخت و يا سود ماهيانه اقدام به فروش اقساطي سيم كارت همراه اول 0912 كد 0 و يا سيم كارت هاي ديگر نمي كند. بنابراين اگر مي خواهيد بي دردسر صاحب سيم كارت مورد علاقه خود شويد، دور اين جمله هاي جذاب را خط بكشيد و مطمئن باشيد همه اين جمله هاي جذاب و دوست داشتني دورغين  براي به دام افتادن شما در تله كلاهبرداران مي باشد.

 

خريد سيم كارت آن هم به صورت اقساطي از فروشندگان معتبر و قابل اطمينان بسيار مهم است، زيرا كوچكترين بي توجهي مي تواند ضررهاي مالي جبران ناپذير و دغدغه هاي فراواني را براي شما به همراه داشته باشد. بنابراين توصيه ما را جدي بگيريد و از وب سايت هايي مانند رندباز خريد نماييد كه با تجربه مفيد و درخشان خود، مي توانند شرايط را براي يك خريد هيجان انگيز و بي دردسر فراهم آوردند. 

 

 

منبع : سايت خريد و فروش سيم كارت رندبازبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۴۰:۰۹ توسط:اميررضا موضوع:

جشنواره پاييزي ايرانسلي ها

كم كم داريم به فصل پاييز نزديك مي شويم  دوباره در شهر هيجان افتاده است براي اينكه بعد از دوسال كه كرونا باعث اين شده بود كه مدارس  تعطيل شوند دوباره بازگشايي مي شوند. اما مثل سال هاي قبل دوباره در فصل پاييز اپراتور هاي سيم كارت قرار است كاري كنند كه باعث خوشحالي  و جلب نظر كاربران اپراتور ها بوده است. اپراتور ها  در اين  سال هميشه با ايجاد جشنواره هاي مختلف در صدد اين بودند كه ببينند كه كدام بسته ها مشتريان بيشتر علاقه دارند كه بتوانند بعد ها از اين بسته هاي محبوب را براي مردم بگذارند. اين جشنواره ها  بسيار براي مردم مي تواند هيجان انگيز باشد براي اينكه كلي هداياي در اين جشنواره هاي اپراتور ها است و تخصيص جوايز ويژه و هداياي منحصر بفرد،كاربران را به استفاده بيشتر از خدمات و محصولات مختلف ترغيب و تشويق نمايند.

اپراتور ايرانسل نيز به عنوان اولين بزرگترين اپراتور ديجيتال در كشور همواره داعيه دار برگزاري اين جشنواره ها بوده و در هر بازه اي جوايز ويژه و هداياي خاص اين اپراتور، مشتركين سيم كارت دائمي ايرانسل و سيم كارت  اعتباري ايرانسل را غافلگير مي كند. تابستان امسال براي مشتركين ايرانسل پر از جوايز اينترنتي تمام نشدني بود كه آن را به يكي از فراموش نشدني ترين جشنواره هاي تابستاني اين اپراتور تبديل كرد.

 

با توجه به اين كه جوايز هيجان انگيز و مدت زمان اعتبار طولاني هداياي اين جشنواره، شور و شعف خاصي را در بين كاربران ايجاد نمود و آن را به يكي از محبوب ترين جشنواره هاي ايرانسلي بدل ساخت، بر اساس اعلام روابط عمومي ايرانسل، اين جشنواره در پاييز امسال نيز تمديد گشت و مشتركين سيم كارت هاي دائمي و اعتباري ايرانسل مي توانند از اول مهر ماه تا پايان آذر ماه 1401 ( 30 آذر ماه ) با شركت در جشنواره پاييزه ايرانسل از جوايز هيجان انگيز آن بهره مند گردند.

 

جشنواره پاييز ايرانسل مانند جشنواره تابستاني شامل 50 بسته اينترنت 10،000 گيگابايتي براي 50 نفر مي باشد كه اين بسته جايزه تا يك سال پس از زمان فعال سازي بسته اعتبار خواهد داشت و برندگان مي توانند تا يك سال پس از زمان فعال سازي، از اين جايزه استفاده نمايند. البته اين اپراتور به برندگان اين جشنواره 3 سيم كارت ايرانسل هديه مي دهد كه جايزه اينترنتي (10،000 گيگابايت اينترنت ) در مجموع به اين 3 سيم كارت تعلق مي گيرد و برنده اصلي مي تواند جايزه اش را با دو نفر از دوستان يا آشنايان تقسيم كند و همگي با هم از در طول يك سال از اين هديه فوق العاده و جذاب لذت ببرند.

 

بر اساس اعلام اپراتور ايرانسل هر 10،000 تومان تراكنش برابر با يك امتياز بوده و مشتركين مي توانند با بالا بردن امتياز، شانس برنده شدن خود را در اين جشنواره بالا ببرند. براي شركت در قرعه كشي مشتركين سيم كارت هاي اعتباري و دائمي ايرانسل مي توانند تراكنش هاي مختلف خود مانند خريد انواع سيم كارت دائمي و سيم كارت اعتباري، پرداخت قبض، خريد بسته هاي مختلف اينترنت، مكالمه و شارژ و ....  را به روش هاي زير انجام دهند:

1.     مراجعه به وب سايت ايرانسل

2.     مراجعه به سوپر اپليكيشن ايرانسل من

3.     مراجعه به فروشگاه اينترنتي ايرانسل من

4.     شماره گيري كدهاي دستوري

# 5 * ( ستاره 5 مربع )

# 6 * ( ستاره 6 مربع )

# 7 * ( ستاره 7 مربع )

# 555 * ( ستاره 555 مربع )

# 55 *( ستاره 55 مربع )

# 4444 * ( ستاره 4444 مربع )

البته مشتركين توجه داشته باشند كه خريد محصولات و خدمات ديجيتال اپليكيشن ايرانسل من شامل اين جشنواره نبوده و در صورت خريد امتيازي به مشترك تعلق نمي گيرد.

 

 

منبع : سايت خريد و فروش سيم كارت رندبازبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ مهر ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۵۱:۳۹ توسط:اميررضا موضوع: